Stolárna

Společnost Novaservis je jedním z největších prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Je součástí silné mezinárodní skupiny FERRO s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Pro nás, jako pro výrobce vodovodních baterií a koupelnových doplňků jsou typickými výrobními odděleními spíše brusírna, galvanovna, obrobna, výroba a kompletace apod., ale velmi důležitou divizí je i naše stolárna.

Díky naší stolárně a jejím výstavním panelům si můžete naše výrobky komfortně prohlédnout jak u našich obchodních partnerů, tj. v maloobchodních prodejnách či ve velkých hobby marketech, tak také v našich podnikových prodejnách či showroomu, který máme na Slovensku. Díky stolárně jsou naše výrobky přehledně představeny v místech prodeje, ale i na výstavách a veletrzích v tuzemsku i zahraničí.

Showroom Senica Showroom Senica Showroom Senica    

 

 

 

Mimo tuto interní výrobu nabízíme volné kapacity pro výrobu drobnějšího, ale i většího nábytku – například poliček, skříněk, koupelnového nábytku, ale i menších kuchyňských linek.

A jaké jsou výhody spolupráce s námi?

  • um a kvalitně odvedená práce našich stolařů
  • kvalitně vybavená vlastní stolařská dílna
  • práce s nejpoužívanějšími a zároveň cenově dostupnými materiály pro výrobu nábytku
  • práce s nejoblíbenějšími moderními barvami lamina v tloušťce 18 mm

 

Při výrobě nábytku pracujeme výhradně s laminem. To je jedním z nejpoužívanějších a zároveň cenově nejdostupnějších materiálů, který nejen interiérovému nábytku dodá elegantní vzhled. Používáme 4 nejoblíbenější moderní barevné odstíny – lesklá bílá, matná bílá, antracitová a šedá. Pracujeme výhradně s laminem o tloušťce 18 mm, což zajišťuje dostatečnou pevnost a eliminuje jeho prohýbání

Co je to lamino?
Lamino je povrchově upravená dřevotřísková deska, která je ozdobena dekorativním laminovacím papírem a obvykle zalitá melaminovou pryskyřicí. Lamino je tedy obecný název pro dřevotřískovou desku povrchově dokončenou fólií. Běžně se pro tento materiál užívá zkratka LTD (laminátová třísková deska).Lamino je otěruvzdorné, stálobarevné a odolné vůči krátkodobé vlhkosti. Boční hrany desek jsou dokončeny ABS plastovou hranou, jež chrání desky před mechanickým poškozením, ale i před působením vlhkosti na materiál.Lamino je ideálním materiálem k výrobě cenově dostupných poliček, skříněk, ale i obývacích stěn a dalšího nábytku.

 

Výstavní panel  Výstavní panel Výstavní panel Výstavní panel Výstavní panel 

 

 

 

 

 

 

 

 

V případě Vašeho zájmu o výrobu drobného nábytku nás, prosím, kontaktujte zde:

Novaservis spol. s r.o.

Družstevní 5, 669 02 Znojmo

Zdeněk Novák, Mistr stolárny

Tel.: 515 282 149

E-mail: zdenek.novak@novaservis.cz

NAPIŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavřít

Přihlášení