Pomáháme

Brožurka „POZOR, DROGY!“

Jedním ze závažných negativních fenoménů, který v současnosti ohrožuje děti a mládež, je zneužívání návykových látek. Ačkoliv se drogové problematice věnuje mnoho pozornosti, stále zbývá dost a dost prostoru pro další preventivní akce.

Jsme rádi, že jsme mohli finančně podpořit vznik relativně útlé, ale o to důležitější brožurky „POZOR, DROGY!“, na jejímž vzniku se podílela International Police Association, sekce Česká republika (IPA).

Brožurka je určena rodičům, sourozencům, ale i všem, kteří pracují s dětmi.

Přejeme Vám i všem Vašim nejbližším a známým, abyste nikdy podobnou brožurku nepotřebovali.

 

Znojmo Knights

Podporujeme sport i na regionální úrovni. Proto jsme se rozhodli finančně podpořit i tým amerického fotbalu Znojmo Knights.

Zprvu byl pro hráče americký fotbal spíše zábavou a zvědavostí. Postupně se však probojovali až do nejvyšší rakouské ligy AFL, považované za jednu z nejlepších v Evropě!

Jistě, ne všechna období byla pro klub jednoduchá, ale o to větší radost máme z jejich cesty vzhůru, která je lemována mnoha úspěchy. Je to další důkaz toho, že zapálení a smysl pro fair play hrají důležitou roli na poli úspěchu.

 

Klub Stonožka Ostrava 

Vážíme si všech, kteří s nadšením a láskou pomáhají lidem s hendikepem. Nebývá to jen rodina, ale i dobrovolníci z řady neziskových organizací. Třeba my fandíme Klubu Stonožka Ostrava, která se snaží pomáhat zdravotně postiženým lidem a jejich rodinám tak, aby mohli využívat veškeré aktivity běžného života, rozvíjet svoji soběstačnost a seberealizaci nezávisle na sociální službě.

Jsme rádi, že jsme mohli "Stonožku" podpořit alespoň vybavením vodovodními bateriemi:-)

 

 

Sociální automobil v Brně

Podporujeme projekt "Sociální automobil" v Brně, tentokráte jde o dodávku pro POSKYTOVATELE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB - ZÁMEČEK STŘELICE.

 

 

 

 

 

ZOO Brno

Stali jsme se adoptivními rodiči a přispěvateli na chov celé řady zajímavých zvířat v ZOO Brno. Chceme tak pomoci dobré věci v našem regionu.

 

 

 

 

Společnost ADRA

Pomáháme společnosti ADRA (Adventist Development and Relief Agency), která je mezinárodní humanitární organizací poskytující pomoc lidem v nouzi.
ADRA Česká republika je součástí mezinárodní sítě organizací ADRA, které působí ve více než 125 zemích světa. V České republice je již od roku 1992.

 

 

 

 

Babybox Znojmo

Protože nám osud nechtěných dětí není lhostejný, rozhodla se naše společnost také podpořit projekt budování Babyboxu ve městě Znojmě a pomoci tak zachránit lidský život na jeho samotném počátku.

 

 

 

 

NAPIŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavřít

Přihlášení