Spoléháme na teplo z přírody

V zájmu ochrany životního prostředí, ve kterém žijeme, se naše portfolio výrobků neustále rozšiřuje o zařízení, jejichž provoz je založen na využívání obnovitelných zdrojů energie. Patří mezi ně, mimo jiné, tepelná čerpadla vzduch-voda pro ústřední vytápění a ohřev vody.

 

Proč tepelné čerpadlo?

Jednotka získává až 80 % energie ze vzduchu pro vytápění, chlazení a ohřev teplé vody. Provoz tepelného čerpadla vzduch-voda je založen na kompresoru a chladivu, které přenáší energii ze vzduchu do vody, ohřívá ji podle potřeby a dodává do budovy.

  • MonoblokV případě monoblokových tepelných čerpadel jsou všechny komponenty umístěny v jediné kompaktní jednotce. Díky této konstrukci může montáž provádět i instalatér, který nemá certifikaci pro práci s chladivy.

  • Pro nové a modernizované budovy - Tepelná čerpadla nové generace podporují široký rozsah teplot teplovodního vytápění. Díky tomu jsou vhodná pro nízkoteplotní systémy s podlahovým vytápěním stejně tak, jako pro středněteplotní radiátorové systémy.

  • Výhody po celý rok! - Tepelné čerpadlo nabízí výhody po celý rok, protože může plnit několik funkcí, tj. může být použito nejen k vytápění prostor, ale také k ohřevu teplé vody nebo v létě k chlazení.

  • Snížení nákladů na vytápění a ohřev vodyVytápění je ve srovnání s tradičním elektrickým kotlem až čtyřikrát levnější.

  • Dostupnost štědrých dotací - Při nákupu tepelného čerpadla můžete ušetřit až 180 000 Kč z programu Kotlíkové dotace!

  • Nižší uhlíková stopaEnergie z tepelných čerpadel je jedním z ekologicky nejšetrnějších řešení, která jsou k dispozici.

 

Teplo s dotací

Tepelná čerpadla značky Termet díky svým vynikajícím technickým parametrům splňují kritéria aktuálních dotačních programů. Můžete si, proto být jisti, že se rozhodujete správně, a že se staráte o životní prostředí pro sebe i své blízké. 

 

 

Program Kotlíkové dotace

 

 

Nová zelená úsporám

Kotlíková dotace je program zaměřený na zlepšení kvality ovzduší a snížení emisí skleníkových plynů prostřednictvím výměny starých a neefektivních zdrojů vytápění na pevná paliva a nově i výměny starých plynových kotlů za moderní topná zařízení. Je určen vlastníkům nebo spoluvlastníkům rodinných domů nebo samostatných bytů v rodinných domech. V rámci programu lze získat dotace mimo jiné na nákup tepelných čerpadel vzduch-voda. Díky použití moderních komponent mají čerpadla Termet Heat řady Gold třídu sezónní účinnosti A+++ (pro teplotu vytápění 35 °C) a dokonale splňují předpoklady programu Zelená úsporám.
Nová zelená úsporám je komplexní program zaměřený mj. na podporu ekologického vytápění tepelnými čerpadly, jak individuálních nových i rekonstruovaných rodinných domů, tak i centrální vytápění bytových domů. Spolufinancované investice zahrnují nákup/instalaci tepelného čerpadla typu vzduch-voda s příslušenstvím, akumulační nádrže, zásobníku teplé vody s příslušenstvím. Tepelná čerpadla Termet Heat Gold jsou ideální pro nízkoteplotní i středně-teplotní vytápění – splňují tedy požadavky programu Nová zelená úsporáma Kotlíkové dotace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tepelná čerpadla Termet – klíč k energetickým úsporám!

Maximalizujte své úspory na energiích a zároveň přispějte k ochraně životního prostředí. Dotace z programu Nová zelená úsporám je dostupná pouze pro tepelná čerpadla, která obdržela tzv. SVT kód. Toto unikátní označení není pouhé číslo. Představuje záruku kvality tepelného čerpadla a zároveň slouží jako průvodce efektivního využíváním energie, směřování k zelenější budoucnosti a šetření vlastních finančních prostředků. Každé naše tepelné čerpadlo je opatřeno jedinečným SVT kódem.

 

Garance dlouhé životnosti

Tepelná čerpadla značky Termet jsou vysoce spolehlivá. Jistotu rychlého řešení v případě nepříjemností vám zajistí naši specializovaní servisní technici. Naši péči však neomezujeme jen na běžné opravy. Vstupte s námi do světa výjimečných záruk, které vám umožňují prodloužit období jistoty až na 7 let. Tato exkluzivní záruka je deklarací spolehlivosti technologií a jednotlivých komponent, které ve svých produktech používáme. A aby toho tedy nebylo málo, prodloužená záruka se týká celého tepelného čerpadla nikoliv pouze vybraných částí!

 

Celou nabídku tepelných čerpadel, akumulačních nádrží a zásobníků TUV značky Termet naleznete ZDE.

V případě zájmu o tepelná čerpadla, akumulační nádrže a zásobníky TUV značky Termet, kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení – tel. +420 548 428 080.

Nejste si jisti, který model tepelného čerpadla z řady Termet Heat bude vhodný pro váš dům? Obraťte se na naše poradce a ti vám pomohou s výběrem – technická podpora  tel.: +420 602 441 920.

 

  

NAPIŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavřít

Přihlášení