Je libo poličku nebo skříňku?

Ač jsme jeden z největších výrobců vodovodních baterií a koupelnových doplňků a běžnými výrobními odděleními jsou pro nás spíše brusírna, galvanovna, obrobna, výroba a kompletace apod., je velmi důležitou divizí i naše stolárna.

Díky naší stolárně a jejím výstavním panelům si můžete naše výrobky komfortně prohlédnout jak u našich obchodních partnerů, tj. v maloobchodních prodejnách či ve velkých hobby marketech, tak také v obou našich podnikových prodejnách. Díky stolárně jsou naše výrobky přehledně představeny v místech prodeje, ale i na výstavách a veletrzích v tuzemsku i zahraničí.

Naše stolárna však umí daleko víc:-) A to je právě jeden z důvodů, proč můžeme nabídnout um a kvalitně odvedenou práci našich odborníků i Vám. Nabídka volné kapacity je možná s ohledem na velikost naší stolařské dílny, její vybavení (například formátovací pilu, olepovačku hran, dlabačku, stojanovou vrtačku a řadu ručního elektrického nářadí apod.), ale samozřejmě i s ohledem na počet našich stolařů.

Naše stolařská dílná vyrábí výstavní panely, ale i klasický drobnější i větší nábytek – například poličky, skříňky, skříně, koupelnový nábytek, ale i kuchyňské linky.

Při výrobě nábytku pracujeme výhradně s laminem. To je jedním z nejpoužívanějších a zároveň cenově nejdostupnějších materiálů, který Vašemu nábytku i interiéru dodá elegantní vzhled. Používáme 4 nejoblíbenější moderní barevné odstíny – lesklá bílá, matná bílá, antracitová a šedá. Pracujeme výhradně s laminem o tloušťce 18 mm, což zajišťuje dostatečnou pevnost a eliminuje jeho prohýbání.

Co je to lamino?
Lamino je povrchově upravená dřevotřísková deska, která je ozdobena dekorativním laminovacím papírem a obvykle zalitá melaminovou pryskyřicí. Lamino je tedy obecný název pro dřevotřískovou desku povrchově dokončenou fólií. Běžně se pro tento materiál užívá zkratka LTD (laminátová třísková deska).
Lamino je otěruvzdorné, stálobarevné a odolné vůči krátkodobé vlhkosti. Boční hrany desek jsou dokončeny ABS plastovou hranou, jež chrání desky před mechanickým poškozením, ale i před působením vlhkosti na materiál.
Lamino je ideálním materiálem k výrobě cenově dostupných poliček, skříněk, ale i obývacích stěn a dalšího nábytku.

 

Kvalita a tloušťka námi používaných lamino desek je jedním z podstatných rozdílů oproti nábytku z lamina prodávaného většinou nábytkářských obchodních řetězců. Druhou naší nespornou výhodou je výroba na zakázku, tedy dle parametrů požadovaných zákazníkem.“, dodává Zdeněk Novák, mistr stolárny.

Lze lamino použít i třeba na výrobku koupelnových skříněk?

Samozřejmě. Lze jej použít do běžných koupelen i toalet. Lamino je odolné vůči krátkodobé vlhkosti. Navíc nevyžaduje žádnou speciální, nákladnou či časově náročnou údržbu. Stačí jen vlhký hadřík s kapkou saponátu. Dlouhodobé namáčení a působení vody však může nábytek poškodit. Ovšem totéž platí i při použití dřeva, jako výrobního materiálu.

Co je potřeba učinit, když mám zájem o zakázkovou výrobu kusového nábytku v Novaservisu?

Stačí nás kontaktovat se svojí představou a návrhem. Ty společně prodiskutujeme a případně upravíme. Cenu celé zakázky samozřejmě stanovíme předem. Následně dodáme výrobek jako celek. Na přání zákazníka však můžeme nábytek dodat i v demontovaném stavu (s ohledem na jeho velikost). Případnou instalaci i dopravu si zákazník zajišťuje sám.

S jakou délkou realizace musím počítat?

„Časová náročnost se odvíjí od požadovaného provedení, tedy náročnosti zakázky. Obecně lze ale říci, že většina požadavků bývá realizována do měsíce od jeho zadání. Mimo koncového zákazníka se na nás však mohou obrátit i firmy, které potřebují vyřešit výrobu kancelářského nábytku na míru, ať už se jedná o kancelářské stoly, police nebo skříňky.“, upřesňuje Zdeněk Novák.

 

Kontakt:

Novaservis spol. s r.o.

Družstevní 5, 669 02 Znojmo

Zdeněk Novák, Mistr stolárny

Tel.: 515 282 149

E-mail: zdenek.novak@novaservis.cz

NAPIŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavřít

Přihlášení