Inspirujte se černou

Všichni trávíme ve své koupelně spoustu času, takže si oprávněně přejeme, aby byla prostorem nejenom účelným, ale i krásným, kde bude radost relaxovat. Nádherné místo z ní může udělat třeba jedinečný tvar vany, moderní design toalety či elegantní umyvadlové skříňky.

Moderní styl koupelny může pro různé lidi znamenat různé věci, ale obecně řečeno, když mluvíme o moderním designu, často se vyskytují koncepty postavené na podobných principech: geometrických tvarech, neutrálních nebo základních barvách, malých či žádných dekorativních ozdobách a přírodních materiálech…

Existuje celá řada inspirativních koupelnových trendů. Nás uchvátila černá. Nechte se jí také inspirovat.

 Metalia 58 black - designová řada inovativních vodovodních baterií umožňuje větší komfort obsluhy, ale také úsporu nákladů a vody.

 

Chcete-li dosáhnout moderního designu koupelny s nadčasovou přitažlivostí, použijte na stěny a podlahu černý mramor. Mramor je totiž synonymem pro moderní koupelny a existuje mnoho způsobů, jak jej přenést do koupelny bez ohledu na rozpočet. Můžete investovat do opravdu krásných mramorových desek, které hladce pokryjí stěny nebo podlahu celé Vaší koupelny, nebo se můžete rozhodnout pouze pro mramorové dlaždice ve svém sprchovém koutu. Pokud pracujete s menším rozpočtem, existuje spousta dlaždic s mramorovým efektem, které Vám poskytnou podobný vzhled za čtvrtinovou cenu.

Nábytek ze světlého dřeva přinese tolik potřebný dotek světla, barev i organického pocitu.

Sanitární keramika nemusí být nutně vždy jen bílá. Temně černá pracovní deska se zapuštěným umyvadlem poskytne dostatek prostoru pro všechny drobné nezbytnosti, které zcela jistě patří do každé koupelny.

Osvětlení je důležitou součástí při navrhování Vaší vysněné koupelny, protože světlo může zcela změnit náladu celého prostoru. I těm nejjednodušším a nejstudenějším koupelnám dokáže dodat zvláštní útulnou záři. Jemný efekt zase dodá obvodové LED osvětlení.

Velkou pozornost byste měli věnovat i výběru vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Barevně a vzhledově by měly korespondovat s ostatními tvary použitými v interiéru. Kromě designu byste měli vsadit i na jejich kvalitu, bezpečnost a snadnou údržbu. A právě tyto požadavky do puntíku splňují vodovodní baterie METALIA 58, které lze do Vaší vysněné koupelny volit v moderním černém případně klasičtějším chromovém provedení.

Samozřejmostí je použití odolných a bezpečných ovládacích keramických kartuší, které jsou srdcem každé vodovodní baterie METALIA 58. O kvalitě kartuší jistě svědčí i jejich prodloužená záruka 7 let.

Co se použití a umístění týče, na výběr máte umyvadlové baterie, bidetové baterie, vanové či sprchové nástěnné baterie, ale i třeba podomítkové či termostatické baterie.

Dáváte-li přednost českým výrobcům a výrobkům, jistě Vás potěší, že tyto vodovodní baterie jsou z naší produkce - tedy českého výrobce vodovodních baterií Novaservis s výrobním závodem ve Znojmě.

Vodovodní baterie METALIA 58 si svojí spolehlivostí, příznivou cenou a atraktivním designem získaly mnohé zákazníky a odvážně konkurují i renomovaným zahraničním značkám.

Ať už se necháte inspirovat naší "černou kráskou" či zcela jiným konceptem, přejeme Vám aby se koupelna stala Vašim zhmotněným snem a místem, kde se Vám bude vždy dobře relaxovat.

Metalia 58 black - designová řada inovativních vodovodních baterií umožňuje větší komfort obsluhy, ale také úsporu nákladů a vody.

 

NAPIŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavřít

Přihlášení