Termostatická kartuše

Pohodlné a bezpečné spr­chování

Pro každého nabízejí termostatické vodovodní baterie, díky nimž si můžete navolit ideální teplo­tu vody a pak už jen regulujete proud. Nastavení je jednoduché a parametry se nezmění, ani když proud vody zastavíte a opětovně pustíte. Odpadá tak nepříjemné seřizování horké a studené vody. Jednoduše si nastavítepři každém mytí. Navíc nikomu sílu průtoku vody a díky z vaší rodiny – zejména dětem –termostatické baterii už nehrozí, že se opaří, když třeba nemusíte zápasit se smíšením vody v malém prostoru sprchového na optimální teplotu koutu zavadí o páku či kohoutky běžné baterie. Termostatické baterie však mají v koupelně či v kuchyni i jiné výhody: dokážou na­příklad udržovat stále stejnou teplotu, přestože kolísá tlak či teplota v potrubí. A v případě poruchy přívodu studené vody okamžitě zastaví horkou. K jed­noznačným plusům patří sníže­ní nákladů na domácnost právě proto, že není třeba zbytečně nechat odtékat vodu a metodou „pokus-omyl“ zdlouhavě nasta­vovat její správnou teplotu. 


Všechny výše zmíněné výho­dy v sobě zahrnují termostatic­ké vodovodní baterie Metalia 57 od firmy Novaservis, které sázejí na atraktivní design od úspěš­ného českého návrháře Pavla Hrůzy, na kvalitní materiály a příznivou cenu. Navíc obsahují odolnou ovládací termostatic­kou kartuši KEROX, která šetří spotřebu vody. Baterie Metalia 57 jsou vyrobeny z dokonale pochromované mosazi, což za­jišťuje vysokou odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost. O jejich spolehlivosti svědčí nad­standardní sedmiletá záruka.

Díky kvalitním materiálům a odolné ovládací termostatické kartuši KEROX, která šetří spotřebu vody, je na baterie Metalia 57 záruka prodloužená na 7 let.

 
NAPIŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavřít

Přihlášení