Spolupráce jedniček

Rádi podporujeme správné projekty a také jsme srdcaři, proto jsme se rozhodli podpořit naši úspěšnou sportovkyni a dvojnásobnou olympijskou vítězku na lyžích i snowboardu Ester LedeckouNovaservis se stal hrdým hlavním partnerem Ester Ledecké pro rok 2021/2022.

Při hledání nápadu na kampaň v České a Slovenské republice, která by naše značky provázela v nejbližším období, padlo hodně kreativních nápadů. Protože již řadu let podporujeme významné projekty a sportovní fandovství nás provází snad od nepaměti, rozhodli jsme se v tom pokračovat, ale zároveň posunout odvážně dál.

Máme rádi silné příběhy a ten Esteřin nás chytnul za srdce natolik, že jsme jej chtěli spojit s tím naším. Spojení významné, cílevědomé a talentované sportovkyně s nezdolnou vůlí a úspěšné české výrobní společnosti nám dávalo smysl natolik, že se již druhým rokem těšíme ze vzájemné příjemné spolupráce. Ester fandí našim úspěšným značkám a my zase držíme všechny palce jejímu „sněžnému umění“.

 

O Ester

Ester Ledecká je sportovní fenomén. Jako jediná na světě dokáže kombinovat snowboarding a alpské lyžování na té nejvyšší úrovni. Celkem devatenáctkrát vystoupala na nejvyšší stupínek v rámci Světového poháru ve snowboardingu, čtyřikrát ovládla celkové hodnocení SP v paralelních disciplínách a je čtyřnásobnou světovou šampionkou. Od sezony 2019/2020 se navíc pravidelně umisťuje na top příčkách v závodech SP v alpském lyžování.

Na olympiádě v Pchjongčchangu 2018 šokovala svět vítězstvím v superobřím slalomu a týden nato vyhrála i svou parádní disciplínu, paralelní obří slalom na snowboardu. Ziskem dvou zlatých medailí ve dvou různých disciplínách v rámci jedné olympiády se nesmazatelně zapsala do olympijské historie.

 

Hlavní úspěchy Ester

LYŽOVÁNÍ
SNOWBOARDING
1x olympijská vítězka v superobřím slalomu (2018)
1x olympijská vítězka v showboardovém paralolním obřím slalomu
(2022 - ZOH Peking)
1x vítězka ve sjezdu SP (2019 – Lake Louise)
1x olympijská vítězka (2018 – PGS)
1x vítězka v super G SP (2020 – Val d´Isere)
4x vítězka celkového hodnocení SP paralelních disciplín
(2016, 2017, 2018 a 2019)
1x stříbrná ve sjezdu SP (2021 – Crans Montana)
2x mistryně světa (2015 – PSL, 2017 – PGS)
1x bronzová ve sjezdu SP (2020 – Ga-Pa)
20x vítězka závodu SP (PGS, PSL)
1x bronzová v kombinaci SP (2020 – Crans Montana)
2x vítězka Nor-Am Cup (1x PGS, 1x PSL)
4. místo ve sjezdu SP (2019 – Lake Louise)
2x juniorská mistryně světa (2013 – PGS, PSL)
4. místo ve sjezdu na MS (2021 – Cortina d´Ampezzo)
1x stříbrná na MS (2017 – PSL)
4. místo v super G na MS (2021 – Cortina d´Ampezzo)
9x stříbrná v závodu SP (PGS, PSL)
4. místo v alpské kombinaci (2022 - ZOH Peking)
4x bronzová v závodu SP (PGS, PSL)
5. místo v super G (2022 - ZOH Peking)
 
Vítězka ankety Sportovec roku ČR (2018)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Spojení Ester s našimi nejvýznamnějšími značkami vodovodních baterií

S trochou představivosti lze vidět nejednu paralelu mezi sportovním světem naší lyžařsko-snowboardové obojživelnice Ester a výrobním světem, ve kterém společnost Novaservis po právu sklízí vítězné vavříny. Esteřina píle a pracovitost jsou zásadními faktory úspěchu. V jedné osobě výborné a talentované sportovkyně se spojují dva sporty na špičkové úrovni. Stejně tak se i my snažíme zdokonalovat naše produkty a technologické postupy, abychom stále stáli na špici ve svém oboru. Spojujeme tak do dokonalé harmonie technickou preciznost, profesionalitu, nadčasový a moderní design, spolehlivost i bezpečnost. Díky tomu si naše produkty oblíbily miliony spokojených klientů nejen v České a Slovenské republice, ale i ve střední a východní Evropě.

 

 

Vodovodní baterie METALIA vyrobily zlaté české ručičky. Pro jejich koupi nebudete muset sáhnout hluboko do svojí peněženky. Jsou spolehlivé v každém ohledu. Odvážně a dlouhodobě konkurují i renomovaným zahraničním značkám. Samotné srdce těchto vodovodních baterií je osazeno špičkovou keramickou kartuší KEROX, která garantuje plynulý chod za všech okolností. Ty, co jedou na ekologické vlně jistě potěší úsporná polohovací ECO varianta.

 

 

Značka TITANIA patří mezi vodovodní baterie střední střídy. Stále se však pohybuje v příznivé cenové hladině. Oplývá nadčasovým designem a zaručí Vám vysokou spolehlivost. I srdce této řady vodovodních baterií je osazeno špičkovou keramickou kartuší, která Vám garantuje své služby po dlouhá léta. Jste-li eko fanouškem, přijdete si na své. Můžete totiž sáhnout i po úsporné ECO variantě.

 

 

Značka NOBLESS je skutečná noblesní dáma mezi vodovodními bateriemi. Její sebevědomí a technickou preciznost poznáte na první pohled. Sáhnete po ní, jste-li skutečným „fajnšmekrem“ a dokážete ocenit vzácnou harmonii mezi krásou a praktičností. I srdce této řady vodovodních baterií je osazeno špičkovou keramickou kartuší. Jistě je pro Vás potěšující i fakt, že Vám po koupi zbude ještě dost peněz i na další designové koupelnové doplňky;-).

 

 

Značka baterií FERRO je synonymem spojení technické dokonalosti a moderních trendů. Roztančené a barevné flexi kuchyňské baterie Vás budou bavit a již jsou srdcem mnoha kuchyní. S odvážným a zároveň líbivým designem přináší do Vaší kuchyně dobrou náladu a chuť vařit. Jejich vzhled a technická preciznost prozrazují, že tyto série jsou určeny Vám všem, kteří dokážete ocenit harmonii krásy a praktičnosti.

NAPIŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavřít

Přihlášení